Közösség

Vélemény:

 

73 Nemterhes

(2020)

Vicces és szeretnivaló

 
Jerico   2023.05.12 15:19
4

Alapvetően inkább kamaszoknak készült a Rachel Lee Goldenberg rendezte 2020-as Nemterhes (Unpregnant) című vígjáték, de felnőtt fejjel is szórakoztató (meglepő módon). Én legalábbis 40 felett is teljes mértékben élveztem, és felfigyeltem a forgatáskor már 25 éves, de a történetben csak 17 évest alakító, alig 156 centis Haley Lu Richardsonra. A hölgy ugyanis fergeteges (és nagyon csinos) a filmben. Az alapsztori egyszerű, de annyi a jó párbeszéd, vicces jelenet és szórakoztató szitu a történetben, hogy mindezek feldobják a faék egyszerűségű sztorit. Kapunk némi drámát is, és temérdek poént. Jók a helyszínek és nagyon bejövős a film fényképezése is. Egészen biztosan újra megnézem később, mert bár unalomból kezdtem neki, a végére nagyon megkedveltem az egészet. Egyértelmű, hogy még egy másodvonalbeli filmalapból és bugyutának tűnő történetből is születhet szerethető vígjáték. Ezt a filmet fiatalos felnőtteknek ajánlom leginkább, akik szeretik a jó poénokat és vicces helyzeteket. Értékelésem: 80%. Egyértelműen átlag feletti a maga műfajában.