Közösség

Vélemény:

 

64 A függetlenség napja 2: Feltámadás

(2016)

Függetlenség 2.

 
Yosihiro   2021.01.04 14:40
1

Az első rész után itt van a második rész, ami szerintem nem lett olyan jó, mint az első. Egyrészt a történet egy kicsit unalmas lett, semmi olyan extrát nem kapunk, ami miatt fel tudnánk szisszenteni. A látványra nem lehet panaszunk, és a végén a csattanó, ami folytatást ígér, az nem lett rossz. A színészekkel nem voltam megelégedve, szerintem nem tudtak pluszt adni a filmhez, ez zavart a legjobban. Összességében a forgatókönyv közepes lett, a rendezés jó. A szereplők sajnos csak a közepes szintet ütik meg. A hangi és képi effektek viszont ott vannak a helyükön, és csak ez volt, amiért ez a produkció jól sikerült. Így a négy csillag az, amit érdemel ez a film. Igazi átélős, hősies jeleneteket nem kapunk. A drámai részek is hamar lezajlanak, és a hangsúly a harcra összpontosul, ami valójában nem is annyira harc, csak a látvány az, ami naggyá teszi. A kis szerelmi romantika viszont jó volt, és a kis humoros beszólások jót tettek a film hangulatának. A nagy méretek miatt igazából nem volt hihető a történet. Remélem, a folytatásban valami ésszerűt fognak kitalálni. Igazából ajánlani tudom mindenki számára, igazi látványos akciós sci-fit kapunk, amit jó nézni, de annyira nem marad meg bennünk, mert valahogy valami hiányzik belőle. Üdv, Yosi