Igazi, lassú, vontatott, mégis lehengerlő ez a Zone 414. Van itt mindenféle hangulat-, látvány- és történetelem. Szárnyas fejvadász, Cherry 2000, illetve pár egyéb B-kategóriás, 80-as-90-es években forgatott, hasonló műfajt képviselő - filmek hatása, cyberpunk jellegű felütéssel. Itt minden karakter problémás. Nagyon. Ahogy Travis Fimmel hozta Marlon Veidt karakterét, az már művészet. De a többiek sem panaszkodhatnak. Ha odatették volna magukat a készítők egy kicsit jobban megjeleníteni vizuálisan a várost -a Zone 414-et -, akkor 5 csillag lenne. Így marad a 4. Tény, hogy rámentek a karakterekre és a történetre. Ez mind nagyon jó. Lehet, nem akartak túl jó filmet készíteni? Én ráhúztam volna városképnek a Cyberpunk 2077-et Szárnyas fejvadász 2049 minőségben. Tarolt volna nálam. A zenei aláfestés elsőrangú. És bírtam a retro műszaki eszközök díszletként, kellékként való alkalmazását. Aki a fent leírtak alapján tud kapcsolódni, annak ajánlom a filmet.
Igazi, lassú, vontatott, mégis lehengerlő ez a Zone 414. Van itt mindenféle hangulat-, látvány- és történetelem. Szárnyas fejvadász, Cherry 2000, illetve pár egyéb B-kategóriás, 80-as-90-es években forgatott, hasonló műfajt képviselő - filmek hatása, cyberpunk jellegű felütéssel. Itt minden karakter problémás. Nagyon. Ahogy Travis Fimmel hozta Marlon Veidt karakterét, az már művészet. De a többiek sem panaszkodhatnak. Ha odatették volna magukat a készítők egy kicsit jobban megjeleníteni vizuálisan a várost -a Zone 414-et -, akkor 5 csillag lenne. Így marad a 4. Tény, hogy rámentek a karakterekre és a történetre. Ez mind nagyon jó. Lehet, nem akartak túl jó filmet készíteni? Én ráhúztam volna városképnek a Cyberpunk 2077-et Szárnyas fejvadász 2049 minőségben. Tarolt volna nálam. A zenei aláfestés elsőrangú. És bírtam a retro műszaki eszközök díszletként, kellékként való alkalmazását. Aki a fent leírtak alapján tud kapcsolódni, annak ajánlom a filmet.