Közösség

Vélemény:

 

69 Piszkoskezű ártatlanok

(1975)

Ártatlanok

 
Yosihiro   2020.10.25 18:50
1

Azt hiszem ez a film nem lesz a kedvencem. Ezek az "Ártatlan" szereplők hát nem is tudom. Nekem nem tetszett a film de maga a történet viszont nem lett volna rossz. Igazából ez a 70-es évekbeli krimi ami nem nyűgözött le. A szeplők nem tudták visszaadni azt ami ebben a történetben volt. Többet vártam a színészektől a látványtól. Igazából talán a női akt jelentek keltenek izgalmat a filmben. Összességében a film forgatókönyve jó a rendezés már nem annyira. A szereplők nem tudják magukat felülmúlni és így ez meglátszik a filmen is. A képi és hanghatások viszont szerintem gyenge lett. A zene kifejezetten nem tetszett hiába zongora mű és komolyzene akkor sem illett a filmhez. Így amit tudok adni erre a filmre egy jó erős 2 csillag. Ennél többet nem érdemel. A filmnek igazából a mondanivalója a krimihez nem tudnám hasonlítani. Próbálnak csavarokat tenni bele de őszintén egy nagyon lapos unalmas film. Talán a két felügyelő ad színt az egésznek és némi humort. A végkifejlet pedig hát.... mindenki döntse el a lelkiismeretére bízom. Bár ahogy a véleménynyilvánítókból látom ebből ezt a filmet sem látták még sokan :) Csak annak tudom ajánlani aki szereti a sablonos krimit és nincsenek nagy elvárásai. Üdv Yosi