Közösség

Vélemény:

 

74 Amit tudni akarsz a szexről...

(1972)

Amit tudni akarsz...

 
Yosihiro   2019.05.02 19:08
0

Szóval ezek az epizódok igazából nálam nem nyerték el a tetszést. Ugyan van benne humor ami jó de egyes részek igazából abszolút nem illettek bele. Ezért azt mondom több a rossz rész benne mint jó. Maga W. Allen jó szinész de ez akkor is gyenge teljesítmény. Ez egy közepes kategóriájú film ami nem érdemel többet és nem is nyújt többet. A történetek nem kapcsolódnak egymáshoz és így a mozi végén igaztából az epizódók amik megragadnak az emberben föleg a humoros részek. Komolyságot igazából nem találtam benne de a sexualitás több formáját bemutató részek nem jó propagandája az ember sexuális beállítottság megismertetésére. A film érzelmi világa inkább sötét mint derüs igazából pozitívumot nem találtam benne. A képi vágások és rendezésen is lehetne mit javítani. Nekem a helyszinek sem tetszettek és a hang sem volt úgy kiemelve ami nyomot hagyott volna bennem. Összeségében egy közepes nézhetö de nehezen emészthetö humoros vígjátékot kapunk amit valaki vagy kedvel vagy nem. Csak három csillagot adok mivel ez talán sok de W. Allen személye és szerpe miatt a film megüti a közepes szinvonalat. Üdv Yosi