Közösség

Vélemény:

 

86 Harry Potter és a Halál ereklyéi 1. rész

(2010)

Zárórész felvezetésének jó volt!!!

 
Laca//Ho/rr/oR//   2021.07.19 07:55
0

Nehéz eldönteni, mégis hol van a rangsorban, mivel minden rész más-mást képviselt, és mindenkinek van egy kedvenc része és listája a 8 részt illetően. Persze a játékidő itt sem volt rövid, sokszor talán ez volt a veszte, ha fogalmazhatom így, hiszen a hosszú játékidőnek köszönhetően tudott eléggé lapos lenni, ellentétben az elődjeivel. Hullámvasútszerű kaland volt, amint egy nagyobb, izgalmasabb, látványosabb jeleneteket kaptunk, utána jött a leállás, és folytatódott a lapos cselekmény. Unalmasnak nem mondanám annyira, hiszen voltak akkor is elgondolkodtató jelenetek, amikor épp nem volt akció, de az erdőben a sátras jelenet nagyon felesleges volt, mintha csak kiakarták volna tölteni a játékidőt. Plusz annak sem láttam semmi értelmét, és szerintem nem csak én vagyok vele így, amikor Harry és Hermione a sátor közepén "barátilag" táncolnak egyet a "háború" közepén. Nem értettem a mondanivalóját, ha volt, de olyan nagy ügyet sem szeretnék csinálni belőle. Voltak hibák, melyik alkotásban nincsenek, de azért mégiscsak a Harry Potter befejező 1. része volt, és annak, hogy felvezesse a záróakkordot, annak tökéletes volt.