Közösség

Vélemény:

 

47 Lake Dead

(2007)

Lake Dead

 
respect the movies Nézhetetlen  2018.03.12 19:08
0

Szerintem ritka egy rossz film volt! Őszinte leszek, egyáltalán nem halottam semmit erről a filmről egészen mostanáig! Egyedül a film rendezője volt számomra ismerős, George Bessudo akitől volt már szerencsém látni a 2008-as Farm House című horrorfilmjét (ami nem is volt annyira rossz darab) ezért hát kíváncsian "vettetem rá" magam az első filmjére (bár ne tettem volna)! Ritkán mondok olyasmit egy filmmel kapcsolatban, hogy elfecsérelt időnek éreztem a megtekintésére szánt másfél órát (de ez a film még engem is próbára tett e téren)! A történet semmi eredetiséget nem hordozott magában, szinte minden elemét láthattuk már valamilyen horrorfilmben! Hangulat terén is nagyon kiábrándító volt, többször pillantottam az órámra a film alatt mint mondjuk az elmúlt jó pár film alatt! Egyszerűen unalmas volt és ha jól emlékszem, talán csak egy jelenete volt az egész játékideje alatt, ami valamilyen hatást tudott kifejteni rám (amikor az öreglány kér egy búcsúcsókot)! A színészektől teljesen amatőr alakításokat láthatunk! Nagyon kevés filmre mondanám azt, hogy mindenki kerülje ha drága az ideje, nos ez a film pont ilyen!