Közösség

Vélemény:

 

71 Nincs baj, drágám

(2022)

Van baj, drágám...

 
Zsolt Szabó   2022.11.09 11:21
0

Olivia Wilde színésznő-rendező második egész estés rendezése, ami inkább a film körüli botrányoktól volt zajos, és nem magától a filmtől sajnos. Azóta se értem ezen hírveréseket, amit a film körül épp maga a rendező generált, már a színészválogatás alatt, mivel Harry Styles a B verzió volt Shia La Beouf helyett. A film viszont engem meglepett, mert tetszett a maga módján. A filmben jól elkapták a retro hangulatot, az akkori élet mindennapjait, nem volt túlnagyolva. Viszont ami nem tetszett, teljesen Steffordi feleségek hangulata volt, ami után ilyenben újat nagyon mutatni nem lehet, csak a csattanója volt más, de azt nem lövöm le, mert azért ezt a filmet ajánlom megnézésre, ha nem más miatt, Pugh hatalmasat alakít benne! Pedig eddig őt totál sablonos színésznőnek tartottam, de ebbe az alakításában az összesen többi színész eltörpült, még Chris Pine is, aki próbálta felvenni a kesztyűt vele. A két órás játékidő pedig úgy telt el számomra, hogy nem volt unalmas, mert volt azért a filmben feszültség. Számomra ez a film: 6/10.

 
Szvv 2023.01.14 00:58
0

Hát, ő volt a főszereplő. Elég kínos lett volna, ha ő „törpül”.