Nincs baj, drágám (2022)

Gemma Chan
KiKi Layne
Gemma Chan

erahurka   2022. 09. 24.

Elég sablonos valami nem stimmel thriller de szórakoztató és pont olyan hosszú hogy azért érezze az ember de azért ne unja vagy ilyesmi. Tök jól összerakták, nem tolták túl a témát bár volt egy totál felesleges jelenet ahol mégis, de szerencsére ez ... több»

sandor   2022. 09. 22.

A színészi alakítások fenomenálisak, bár a cselekmény szerintem egy kicsit-kicsit vontatott. A film képi világa nagyon egyedi, erre nem is lehet panasz, csak valahogy azt a fajta ziccert érzem rajta, mint annak idején Aronofsky Anyám! című rendezésénél. De érzem, hogy ennek a filmnek érdemes még egy esélyt adni.

Zoltán   2022. 09. 23.

Nincs mese, ezt a filmet egyszerűen látni kell! Olivia Wilde nagyon odatette magát, bár le merem fogadni, hogy nem mindenkinek lesz könnyen emészthető. Ettől függetlenül szerintem már most egy remekmű és idővel csak még jobb lesz majd, csak épp nem azokat az időket éljük, hogy egy ilyen produkciót könnyen el lehessen adni.

Olivia Wilde és Harry Styles a való éleen egy párt alkotnak.

(indingo )

John Powell zeneszerző első olyan filmje, amely korhatáros besorolást kapott.

(csd)

A film Chris Pine és Florence Pugh második közös munkája a Törvényen kívüli király után.

(csd)

Chris Pine és Olivia Wilde második közös munkája a 2012-ben megjelent Hétköznapi emberek után.

(csd)

A filmet 2020 októbere és 2021 februárja között, a COVID-19 világjárvány idején forgatták.