Játssz egy Hyundai okostévéért! Login

Látlak (2019)

I See You

Lívia Várnagy   2021. 01. 30.

Ritka jó film, a végéig izgultam. Nem lehetett tudni, ki a gonosz.

Szilonka   2020. 02. 07.

Moziban is megállná a helyét a film. Rohadt izgalmas volt, a története egyedi, kiszámíthatatlan.

BoBamburg   2020. 10. 29.

Ahhoz képest, mennyire radar alatt volt a film, meglepően jó. Végig iszonyat izgalmas, amikor az ember kezdi azt hinni, hogy tudja, mi történik, bumm, jön egy plot twist, és minden más megvilágításba kerül. A '19-es horror felhozatalban ott a helye a legjobbak között.

Greeta   2020. 08. 30.

A tavalyi év meglepetése volt a film, túl nagy reklámot nem kapott. A thriller elemeket remekül hozta, a történet építkezett, és a legvégén is megújult.

indingo   2020. 01. 12.

Én látlak, te látsz engem?

Ezt nagyon eltalálták a készítők. Több szálon futnak az események, amelyről a néző mit sem tud. Többször is meg tudott lepni a története olyan eseményekkel, amelyekre nem lehetett számítani. Érdekes kérdéseket is felvet a film, hogy ki a bűnös és ki a tettes, valamint volt-e egyáltalán pozitív szereplő a filmben. Ami még tetszett a filmben, hogy vajon mennyire ismerjük azt az embert, akivel egy fedél alatt élünk. Helen Hunt látott már szebb napokat is.

Sabnock Sanatory   2020. 08. 19.

Izgalmas és kiszámíthatatlan film. Nagyon jó koncepció, szuper a történet, és nagyon jó a színészi munka is benne. Totálisan hihetőnek tűnik a film. Helen Hunt arca egy kicsit megöregedett, de játszani még mindig tud. Egy erős thriller.

elekm90   2020. 04. 30.

Nagyon nagy meglepetés volt számomra, ugyanis előzetesen egy "tizenkettő egy tucat" thrillerre számítottam. Ennek ellenére sokkal többről van szó, egy nagyon fordulatos történet kerekedik ki a végére. Bár nincs minden "miért" megmagyarázva (szerintem... több»

Helen Hunt
Jon Tenney
Helen Hunt
Owen Teague
Owen Teague

Kinek ajánljuk: krimi- és sötét tónusú thrillerek kedvelői ne hagyják ki! több»

Valójában a „Látlak” egy krimi, melyben van egy vékony hajszálnyi thriller is, de nem több. Aki viszont így nézi, annak számára egy élvezhető, sőt, egészen jó kis mozinak ígérkezik. több»