Nincs baj, drágám

Don't Worry Darling

KULTer.hu
2022/10/07

Hát nem jó boldognak lenni?
Oscar-esélyesből botrányfilm – nagyjából így lehetne összefoglalni azt az utat, amit Olivia Wilde második rendezése, a Nincs baj, drágám az elmúlt hetekben bejárt. És mint oly sokszor, most is valahol középen van az igazság: a Florence Pugh főszereplésével készült mozi ugyan biztosan nem lesz kultfilm, de nem is annyira katasztrofális, mint amire a balhék miatt a legtöbben tippeltek volna. Enyhén spoileres kritika. Több

filmtro.hu
2022/11/13

Értékelés: 7.5/10
Óriási a baj, drágám
Mi történik, amikor egy utópisztikus valóságvízió biztonságosnak hitt falai repedezni kezdenek? Hogyan válik börtönné a tökéletesnek hazudott álvilág? Ki lehet-e szabadulni a mátrix fogságából, és ha igen, milyen áron? Lehet-e egyáltalán valaki boldog egy tökéletesre polírozott, hibátlan világban, ha az akarata ellenére került oda? Szórakoztató, de nem túl mélyenszántó, mégis igényesen kivitelezett film, ami határozottan nem újranézős darab, de egyszer mindenképp megéri! Több

Roboraptor
2023/04/23

A Nincs baj, drágám forgatásának körülményei szinte érdekesebbek, mint maga a film, ami már többször elsütött gondolatokat hasznosít újra, mindezt kifejezetten unalmasan. Több

Vox.hu
2023/05/15

Értékelés: 5.5/10
Botrányokban gazdag és izgalmakban szegény lett Olivia Wilde második nagyjátékfilmes rendezése. Több
A hazai sajtóban megjelent kritikák, egy helyen!