Rabság

HETEDIK   2020. 04. 20.

Elisha Cuthbert a zseniális Szüzet szüntessből lehet ismerős, itt is gyönyörű, látványával dob ezen a nem túl kreatív horroron. Vannak benne húzós jelenetek, de túl sok a klisé, látszik hogy úgy kanalazták össze jobb filmekből. Egyszeri megtekintésre azonban alkalmas.

Ronin   2019. 03. 08.

Nem nagyon tudom hová tenni a filmet, talán egy erős közepesben kiegyezhetnék... Egyrészt az elejétől a végéig nagyon kiszámítható az egész, emiatt feszültséget és félelmet sem igazán sikerül teremtenie, másrészt viszont egy-két jelenete teljesen bes... több»

spikeZ   2016. 10. 30.

Unalmas, teljességgel érdektelen film. Főleg a megfelelő atmoszféra hiányára írnám minden hibáját, mert az alapötlet önmagában egész jó. Csak hát ez most nem jött össze.

Laz Alonso