Tudom ki ölt meg

Tudom ki ölt meg

I Know Who Killed Me

Felbolydul a kisváros élete, amikor Aubrey Fleminget elrabolja a szadista sorozatgyilkos. Végül eszméletlenül találnak rá. A lányt kegyetlenül megkínozták, és amikor magához tér, kiderül, hogy belülről is megváltozott. Már nem az, aki volt, mintha egy másik személyiség, egy sztriptíztáncos költözött volna belé. Mindenki azt hiszi, hogy a lányt az elszenvedett stressz miatti hallucinációk gyötrik, ám arra nincs magyarázat, miért jelennek meg a testén furcsa sebhelyek? Aubrey elhatározza, hogy saját maga próbálja meg felfedni azokat a titkokat, amelyeken keresztül közelebb férkőzhet a gyilkoshoz is.

Premier (HU): 2008.03.18.
Brian Geraghty

2017.05.05 mamiéstöti2

Érdekes film egy felejthető színészi alakítással, melyben elmosódik a képzelet és a valóság között a határvonal. Egyszer meg lehet nézni, de nem ajánlom.

2016.02.06 moov18

Arany Málna (összes) kategória győztes

Az alapötlet kiváló lenne, a kivitelezés azonban olyan rossz, hogy félelmetes. Falánk módon zsebelte be az arany málna jelöléseket, szinte a létező összes kategóriában. Lássuk csak! Legrosszabb film kategóriában, legrosszabb remake vagy koppintás kat... Teljes kritika

A film 9 jelölést kapott az Arany Málna-díjra, amelyből 8-at meg is "nyert". Ezzel a legtöbb Málnát begyűjtő filmmé vált. Lindsey Lohan két kategóriában is győzedelmeskedett, hiszen a legrosszabb színésznő (amiben két díjat is nyert) és a legrosszabb filmes páros (saját jangjának jinjeként) is elnyerte a díjat.Szerző: GedyPapa

Lindsay Lohan-nak vakbélműtéte volt a forgatás alatt, ezért sokáig nem haladtak a munkálatokkal.Szerző: ArpiHajdu és Réci