Közösség

Vélemény:

 

48 Hotel Margaret

(2022)

Hotel Margaret

 
Klauka89   2022.05.01 22:43
0

Az van, hogy aki a sorozat elindulása estéjén, vagy 3 résszel később ide kommentelt, hogy ez mennyire béna sorozat, az szerintem nézzen mélyen magába és gondolkozzon el azon, hogy lehet egy 60 részes évadot másfél óra után értékelni. Nem lehet. És nem csak ezt, hanem más sorozatot sem. Mert nem illik, mert nem ad teljes képet a sorozatról. Más sorozatról se mondok véleményt addig, amíg nem néztem végig. Szerintem ez így frankó. Az eleje óta néztem a sorozatot, és igen, megmondom őszintén, az elején még én is azt gondoltam, hogy béna Csöpi Balaton utánzat, és hogy annyira rossz hogy már jó, de kíváncsi vagyok mi lesz a vége, ezért megnézem. Körülbelül az első 10 rész nagyon siralmas volt. A történet, a szereplők, a dialógusok, Nyári Dia affektálásától, és Balázs Andi karakteréről megbotránkoztatott. Aztán felpörögtek, és a végére igen jó kis sztori lett belőle. A vége, az utolsó rész pedig hatalmasat ütött, nagyon jó a csavar a végén. Megszerettem őket a kezdeti sületlenségesekkel együtt, és tényleg egy nagy család lettek. Szívből remélem, hogy hamarosan készül a második évad is, mert nekem nagyon megtetszett.