JRD

Tzafetás Benjámin
Miller Dávid
Miller Dávid
Szalay Bence

Egy tihanyi díjátadón történt lövöldözést követően nyomozás indul az eset kapcsán. Akcióval és humorral fűszerezett krimire számíthatnak a nézők, váratlan fordulatokkal.

(Hupka Adrián)

Ország: Magyarország
Premier: 2022.01.31. | RTL+ (2022.11.17.)

2023.02.04 Diabolus

Nem jött át

Azért hatalmas csalódás, mert a szereposztás kitűnő, nagyon vártam, de ez egy nagy katyvasz lett. Megnéztem több részt is, hogy „na, majd mostantól érdekes lesz!” Hát, nem így történt.

2022.02.03 indingo

Ez nem az a sorozat...

Tudjátok, van az a sorozat, aminek az első 5 percének megnézése után már tudod, hogy ez igen, ezt imádni fogod, és telesírod a párnád, ha vége egy évadnak, és hónapokat kell várni a következőre. Nos, ez nem az a sorozat. Reménykedtem, hogy azért enné... Teljes kritika

2022.05.06 JRD

Elmegy...

Pár részt végignézve nem egy nagy cucc ez a sorozat. Kíváncsiságom miatt azonban igyekeztem minél több részt megnézni, hátha az első benyomásom változni fog. Ami eszembe jutott az az „erőltetett” kifejezés. Néha szinte idiotizmusba megy át, néha pedig vannak benne elég jó pillanatok. Ezt mindenki döntse el maga! Szóval, filmre fel és jó szórakozást!

2022.05.01 Klauka89

Az van, hogy aki a sorozat elindulása estéjén, vagy 3 résszel később ide kommentelt, hogy ez mennyire béna sorozat, az szerintem nézzen mélyen magába és gondolkozzon el azon, hogy lehet egy 60 részes évadot másfél óra után értékelni. Nem lehet. És ne... Több

2022.02.02 Phalanx

Ugyan, kérem, ez mégis mi akart lenni egész pontosan? Olyan ez a sztori, mint az ementáli sajt. Nem igazán ilyesmire vágytam, de javítsatok ki, ha én láttam rosszul.

Hámori Barbara rendező a Hotel Margaret c. sorozattal az Ötvös Csöpi-filmek feelingjét próbálja visszaidézni. Szerző: Klauka89