Psych - Dilis detektívek

Wayne Brady
Kristy Swanson
Adam Rodríguez
Dulé Hill

Shawn Spencer gyerekkora nem volt egyszerű, azonban maradi rendős édesapjának köszönhetően különleges megfigyelőképességre tett szert. Csakhogy felnőtt korára Spencer valódi naplopóvá vált. Miután ráébred arra, hogy munkát találni bizony nem egyszerű… Több

Forgatókönyvíró: Steve Franks, Andy Berman, Anupam Nigam
Premier (HU): 2007.04.22.

2020.07.11 HADNAGY

Look!

Szinte az elejétől láttam végéig, végigkísérte az iskolás éveimet, szerettem akkor is meg most is. Az összes szereplőt kedvelem, bár a karakterek kicsit erőltetettek, de ez nem zavaró.

2015.10.11 Bimbi

ötletes és eredeti sorozat jo humoros és színészi karakterekkel . vidam, bolondos, szórakoztató cselekményes, kiváló szórakozást nyújt lazulós estekre.

2015.04.30 house354

Az egyik nagy kedvencem. Még a 2. évadtól kezdtem nézni. Azóta már számtalanszor végignéztem. Zseniális szereposztás és alakítás. Sajnáltam, hogy csak 8 évadot élt meg. Még inkább hogy nem nagyon akarták hozni magyarul, de most 3 évvel a vége után vé... Több

2017.08.23 Deku

Kicsit ilyen karikatúrás jellege van a sorozatnak, nagyon tetszik, hogy ilyen erősen humoros köntösbe öltöztettek egy nyomozós sorozatot. Sokat dobott a hangulaton.

2017.01.03 Gigi

Hosszú távon nem tud lekötni, de időnként szívesen megnézek 1-1 részt, ha egy könnyed, szórakoztató nyomozós filmet akarok nézni. Függővé nem fogok válni, de attól még jó sorozat ez.

Shawn mindig Wrigley's Juicy Fruit rágógumit rág. Szerző: Nk

A sorozatban Burton "Gus" Guster (Dulé Hill) mindig Microsoft terméket használ, míg Shawn Spencer (James Roday) Apple termékeket, ami a telefonokat és a számítógépeket illeti, egy-két kivétellel, mikor Shawn asztalán egy Alienware laptop látható. Szerző: Nk

A főcímzenét ("I Know, You Know") az alkotó, Steve Franks együttese adja elő. Szerző: Nk

Több állandó elem is van a sorozatban. Minden részben látható egy ananász, egy ököl-pacsi, elhangzik a "finom" ("delicious") szó, az "Ez most nem fog menni" ("I can't do this right now") kifejezés és a "Mi?" ("What?) kérdőszó.Szerző: Nk

Gyakran szerepeltek ugyanazok a statiszták a filmben, mint az Odaát című sorozatban; ugyanott forgatták a két sorozatot. Szerző: Nk