összes rész (120)

HADNAGY   2020. 07. 11.

Look!

Szinte az elejétől láttam végéig, végigkísérte az iskolás éveimet, szerettem akkor is meg most is. Az összes szereplőt kedvelem, bár a karakterek kicsit erőltetettek, de ez nem zavaró.

Bimbi   2015. 10. 11.

ötletes és eredeti sorozat jo humoros és színészi karakterekkel . vidam, bolondos, szórakoztató cselekményes, kiváló szórakozást nyújt lazulós estekre.

house354   2015. 04. 30.

Az egyik nagy kedvencem. Még a 2. évadtól kezdtem nézni. Azóta már számtalanszor végignéztem. Zseniális szereposztás és alakítás. Sajnáltam, hogy csak 8 évadot élt meg. Még inkább hogy nem nagyon akarták hozni magyarul, de most 3 évvel a vége után vé... több»

Deku   2017. 08. 23.

Kicsit ilyen karikatúrás jellege van a sorozatnak, nagyon tetszik, hogy ilyen erősen humoros köntösbe öltöztettek egy nyomozós sorozatot. Sokat dobott a hangulaton.

Gigi   2017. 01. 03.

Hosszú távon nem tud lekötni, de időnként szívesen megnézek 1-1 részt, ha egy könnyed, szórakoztató nyomozós filmet akarok nézni. Függővé nem fogok válni, de attól még jó sorozat ez.

ironmind844@gmail.com   2017. 06. 15.

Én tavaly kezdtem el újra nézni. Elejétől a végéig. Pont egy nehéz időszakon segített át. Elterelte a gondolataimat, kellett valami más, valami új, ami kicsit sem hasonlít a valódi rideg világra. Sok mindenkinek amit megértek, gagyi sorozatnak tűnik,... több»

Wayne Brady
Kristy Swanson