The Mysteries of Laura

Laz Alonso
Laz Alonso
Josh Lucas
Debra Messing

Laura Diamond, a gyilkossági ügyekre specializálódott New York-i nyomozó játszi könnyedséggel oldja meg a rá bízott eseteket, miközben megpróbálja megnevelni kissé megátalkodott iker fiait és igyekszik harmonikus kapcsolatot fenntartani a rendőrként dolgozó ex-férjével is.

(erare)

Premier (HU): 2015.10.20.

2019.03.15 Timcsi

Itt figyeltem fel Debra Messingre és kiderült, milyen sok filmben láttam már. Elég jó sorozat, humoros, de mindig történik benne valami meglepő.

2017.11.11 indingo

Jól keverik a sorozatban a szálak. Kellemen a munka/nyomozós szál és a családi szál elegye. Izgalmasak a részek és sok humor is van benne. Én bírom.

2018.03.30 Bazzzsi

Kedvelem, hogy nem az a vértocsógós fajta, mint ami manapság annyira divatos. Helyes, humoros kis történetek, egy kis romantikával megfűszerezve, amin még gondolkodni sem kell.

2018.04.18 TomÁcs

Egész jó sorozat. Végre egy hétköznapi gondolkodású főhős. A részek is hétköznapiak, nem túlerőltetettek. Egyelőre az első évadnál járok, de szerencsére a csatorna adja egyből a másodikat.

2016.01.16 Alexa

Egy laza kis limonade sorozat, kb.mint Miss Marple rejtelyei, csak itt a foszereplo egy nyomozono, akiknek iker gyermekei vannak. Sok a csaladi szal is a tortenetben, nem csak a bunesetek toltik ki a reszeket. Vannak benne jo poenok, hetvegi kikapcsolodasnak tokeletes, ha valami konnyebb sorozatra vagysz.