Blöff

2. évad (2018) - 10 epizód
3. évad - 1 epizód
Stephanie Leonidas
Marc Warren

Néhány szedett-vetett alak véletlenül egy teherautónyi aranyrudat zsákmányol, és így a világ szervezett bűnözésének színterére lépnek.

(ps)

Ország: Amerikai Egyesült Államok, Egyesült Királyság
Premier: 2017

2019.01.31 Timcsi

A főszereplő srácok jók voltak, maga a gengszter érés annyira nem jött át, de a története ettől függetlenül tetszett.

2017.06.03 indingo

Nem túl egyedi sorozat, ezért szerintem nem sokat fog megélni. Nézhető sorozat, de semmi különleges sincs benne.

2017.05.30 Szilonka

Első résznek nem volt valami erős, de látok benne potenciált. A szokásos Guy Ritchie kameramozgások már kicsit unalmasak.

2017.11.18 Bazzzsi

Úgy az első évad közepe táján kezdett el beindulni a sorozat, amikor elkészítik azt az arany fürdőkádat. Rupert Grint karaktere eléggé idegesítő a bénázásával, de egynek elmegy.

2018.04.20 TomÁcs

Sajnos nem volt valami sok a történetben. Hamar leült a dolog. Valahogy sok volt a bénázás a történet során. A börtönben ülő apa kiskirályi élete is eltúlzó volt.

A Snatch Ruptert Grint első tévésorozata. Szerző: hp

Ez a második olyan tévésorozat, mely egy Guy Ritchie-filmen alapszik. Az első a Lock, Stock... volt (A Ravasz, az Agy és két füstölgő puskacső). Szerző: hp

Luke Pasqualino és Marc Warren második közös munkája a Muskétások után. Szerző: hp

A sorozat első évada 10 részes.Szerző: hp

A sorozat az azonos című (Blöff) Guy Ritchie-filmen alapszik. Szerző: hp