Játssz egy PlayStation-ért ·  Fórum Login

Blöff

Timcsi   2019. 01. 31.

A főszereplő srácok jók voltak, maga a gengszter érés annyira nem jött át, de a története ettől függetlenül tetszett.

indingo   2017. 06. 03.

Nem túl egyedi sorozat, ezért szerintem nem sokat fog megélni. Nézhető sorozat, de semmi különleges sincs benne.

Szilonka   2017. 05. 30.

Első résznek nem volt valami erős, de látok benne potenciált. A szokásos Guy Ritchie kameramozgások már kicsit unalmasak.

TomÁcs   2018. 04. 20.

Sajnos nem volt valami sok a történetben. Hamar leült a dolog. Valahogy sok volt a bénázás a történet során. A börtönben ülő apa kiskirályi élete is eltúlzó volt.

Bazzzsi   2017. 11. 18.

Úgy az első évad közepe táján kezdett el beindulni a sorozat, amikor elkészítik azt az arany fürdőkádat. Rupert Grint karaktere eléggé idegesítő a bénázásával, de egynek elmegy.

Stephanie Leonidas
Marc Warren

A Snatch Ruptert Grint első tévésorozata.

Ez a második olyan tévésorozat, mely egy Guy Ritchie-filmen alapszik. Az első a Lock, Stock... volt (A Ravasz, az Agy és két füstölgő puskacső).

Luke Pasqualino és Marc Warren második közös munkája a Muskétások után.