69 A sorozat

69 A sorozat

เรื่องตลก 69 เดอะซีรีส์

Miután egy nő elveszíti a munkáját, rejtélyes csomagot talál a lakása küszöbén, és az élete a feje tetejére áll.

(Hupka Adrián)

Ország: Thaiföld
Premier: 2023.09.06. | Netflix (2023.09.06.)

1. évad - 6 epizód

2024.01.28 szemtelen

Brutális thai hibrid

A „69 - A sorozat”, bemutatja Toom csalódottságát és elkeseredettségét a világjárvány idején. Elbocsájtják, és láthatóan rosszul érzi magát emiatt, szorult helyzete és az ország általános állapota miatt is. És ettől a pillanattól az újabb thaiföldi sorozat olyan események láncolatát indítja el, hogy minden jelenetet eltúloz, és sötét komédiává változik, majd természetfeletti őrültséggé alakul (...amikor valaki meghal, szembekerül egy pimasz angyallal, aki büntet és jutalmaz is kedve szerint). A józan értelmet, feszültséget és tempót veszítve abszurd jelenetek követik egymást, az átlagosnál is több a véres haláleset, főszerepet kap a konyhakés, a lőfegyver, csakhogy mindez érzéketlenül erőltetett formában, a túlzások kategóriáját is átlépve a brutalitás világába kerül (...a levágott pénisz leturmixolása már gyomorforgató). Néha még vicces akar lenni, de akkor is inkább butának és fölöslegesen erőszakosnak éreztem a produkciót, mint szellemesnek. A „69” egy műfajhibrid sorozat – talán fekete vígjáték –, ami nagyon megosztó, leginkább egy üzenet lehet a káoszról, amely folyamatosan formálja a világot, főleg ahogy a világjárvány idején tette.

2023.09.06 Wild-W

Az eredeti filmet még nem láttam, de a sorozat nem rossz, izgalmas, helyenként vicces és a sztori is érdekes. Nem egy életmegváltóan nagy eresztés, de mindenképpen egy decens sorozat.