Közösség

Vélemény:

 

69 Zuhanás

(2022)

Fall

 
Deku   2022.09.11 21:20
2

Szerintem remek kis film volt. A sztori alap, semmi extra, de ennek nem is az a lényege. Ami itt a lényeg, az a feszültségkeltés amiben nem volt hiány, emellé fordulatot is kapunk, amire ha figyel az ember, hamarabb is rájöhet, nekem is feltűnt ,de nem gondoltam át azt a részét a dolognak, így meglepetésként ért. Nem lövöm le, hogy micsoda. Ami talán szemet szúrt és nem tetszett, hogy amikor másznak felfele, a kötél, amivel összekötötték egymást, néha eltűnik, máskor meg elöl van rögzítve aztán hátul. Apróság, de feltűnt. Máskülönben több megoldás is lehetett volna a csajok számára már az elején is. Persze egy ilyen helyzetben ember legyen a talpán aki logikusan gondolkozik, ez is érthető. Szóval még ez a része is reálisan festi le az embert, hogy mennyire eltud siklani a megoldások felett, ha nyomás alá kerül. Nekem kifejezetten tetszett, aki azért panaszkodik, hogy sablonos volt, attól megkérdezném, hogy mit várt? Vasembert?

 
Jukka19 2022.09.18 08:42
0

Szia! Tegnap (09.17.) láttam ezt a filmet, és ne vedd tolakodásnak, hogy reagálok a kommentedre, de abszolút az én gondolataimat írtad le a filmről. Ha megengednéd, feltennék neked két kérdést. Az egyik, hogy azt a dolgot, amit nem neveztél meg, miből lehetett volna szerinted közben látni, mert sajnos nem jövök rá? A másik kérdésem, hogy szerinted milyen megoldás lett volna a lejutásra? Köszönöm előre is a válaszod!