Fall (2022)

Fall

Adikgashiik   2022. 10. 03.

Ó te jó éég

Csöcsik fent ragadnak 609 méteren, klisék, baromságok, kínlódás, semmi sem sikerül. The end

Deku   2022. 09. 11.

Szerintem remek kis film volt. A sztori alap, semmi extra, de ennek nem is az a lényege. Ami itt a lényeg, az a feszültségkeltés amiben nem volt hiány, emellé fordulatot is kapunk, amire ha figyel az ember, hamarabb is rájöhet, nekem is feltűnt ,de n... több»

BRANTON   2022. 08. 15.

Ne nézz le, mert lezuhansz!

Scott Mann mindig egy B-kategóriás szintet hozott, ezt a lécet most sem tette magasabbra. Az alapszituáció nagyon frankó, mindig remek alapanyag egy igazi feszült, klausztrofób thrillerhez. Aki 4-5 mondatnál nem szeret többet olvasni, annak már az el... teljes kritika»

HE7EDIK   2022. 09. 16.

Két jó csaj, némi izgalom és kb. ennyi. A témában fényévekkel jobb filmek készültek már, szóval nem sokat vesztettünk volna, ha nem készül el.

Tonyka   2022. 09. 20.

Hatalmas csalódás

Nagyon betalált a bemutató. Egyrészt nem bírom a szabad magasságot, tehát azt, ha nincs korlát, vagy üveg, vagy bármi. Azonnal megizzad a tenyerem, sőt, még a nézésétől is. Elég ehhez látnom a YouTube-on darun lógó, felhőkarcoló tetején szaltózó embereket. Tulajdonképpen a film eleje egészen jó. A felmászás kellően szédítő, és feszült. Még a lelki vívódás, és dráma is rendben van. Minden adott volt, hogy izguljunk egy jót. Aztán felfelé mászás közben valahogy minden elveszett. Azon kaptam magam, hogy unatkozom, egykedvűen bámultam a logikátlanabbnál logikátlanabb próbálkozásokat. 15-20 percet simán lecsíphettek volna a játékidőből. Ennek a dinamika látja a kárát főképpen, indokolatlanul lassítva a cselekményt. Az úgynevezett csavarra kifejezetten haragudtam. Nem szégyellték lenyúlni a 47 méter mélyen-ből. Remélem jól emlékszem, hogy abban volt ilyen csattanó. Lehet jó filmeket készíteni egy vagy két szereplővel, ingerszegény környezetben, de ez ennek az alkotásnak nem sikerült. A jó kezdés ellenére középszerűvé silányodik, azt is csak alulról súrolva. A fényképezés ad némi kárpótlást, a CGI létra leomlást leszámítva, van azért pár pazar képkocka.

Eastern79   2022. 09. 10.

Igényes borzongás

Remek túlélő thriller, jó kis történettel, amely ráadásul egy-két meglepő fordulatot is tartogat. Látványos, feszült, jól felépített és szépen fényképezett, igényes mozi.

stevepisti   2022. 09. 10.

Feszült thriller, kettő jó kis fordulattal, ami ráadásul még jól is van felépítve. Az más kérdés, hogy a sztori nagyjából kiszámítható volt, de nem vészesen. A fényképezés jó, a mélységet, magasságot nagyon jól érzékelteti. Nekem tetszett, egyszer mindenképp nézhető.