A herceg

A herceg

The Prince

Paul, a visszavonult bérgyilkos egyetemista lányának nyoma vész. A férfi mindent megtesz azért, hogy megtalálja Beth-t; a nyomozásban segíti a lány egyik barátnője, Angela. A szálak egy droghálózat vezéréhez vezetnek, ám hamarosan kiderül, hogy az egész ügy mögött… Több

Ország: Amerikai Egyesült Államok, Egyesült Királyság
Premier: 2014.08.22.
Bruce Willis

2019.03.05 indingo

Ez a hát ... kategória várod, hogy valami történjen, de igazság szerint nincs benne semmi. Bűnözök akiknek ez a "szakmája" mégis annyira primitívek és annyira kiszámíthatóak, hogy mi értelme az egész történetnek ha nincs tanulsága, ha csak az nem hogy a bűnös még sem lakol meg.

2018.12.06 mamiéstöti2

Kicsit unalmasan indul, de aztán a történet haladtával egyre izgalmasabb és a vége is jól sikerült. Nekem 5/5

2015.05.02 Yosihiro

Huu erről a filmről nagyon sok negatív értékelés jött. Az érdekesség, hogy pl a "rohadt paradicsomok" az az Rotten Tomatose ( fimes kritikai oldal ) oldalon pl még értékelést sem kapott épp a 8 kritikustól annyira rossz lett ! Ezért én értem magyar forgalmazókat, hogy csak DVD jelentették meg Magyarországon :) Üdv Yosihiro

A filmet Alabama államban forgatták. Egy két helyszín kivételével (szerelőműhely és az autópálya felvételek), az összeset Mobile városában.Szerző: dulkap

A harmadik film, amiben 50 Cent és Bruce Willis együtt szerepel. (Setup -2011; Fire with Fire - 2012)Szerző: dulkap

Üdvözöl az Éden!
Fubar