tomvétsz   2016. 11. 12.

Tisztességes akciójelenetek egy nézhető történetbe ágyazva. Szerintem egyáltalán nem olyan uncsi, és ha már a kilencveneseknél tartunk, ez csak pozitív jellemzője, hiszen akkoriban nagyon jó b kategóriásokat csináltak a témában...

hsanya182   2018. 08. 08.

B Átlagos akciófilm, aki hirtelen nem talál semmi jobbat, egy kis verekedésre, lövöldözésre és üldözésre vágyik remek választás, megállja a helyét. Nem is hosszú, hozza a szokásos 90percet, semmi extra, elröppen az idő...

Kaslerka   2017. 01. 01.

B kategóriás, de nálam alap filmek Scott Adkins filmjei a Vitathatatlanok óta. Kis érdekesség, hogy az egész film Angliában játszódik, de a film egyik liftes jelenetében "Tűzoltókészülék" van írva a tűzoltókészülékre. :)

Phalanx   2016. 11. 20.

A harcjelenetek még elmentek, amúgy egy igazi békategóriás mozi,mintha csak a kilencvenes évekből pottyant volna.

mamiéstöti2   2018. 01. 19.

Scott Adkins általában biztosíték egy jó akciófilmre és ez most sincs másként. Maga a történet is érdekesnek mondható.

Stu Bennett
Daniel Caltagirone
Stu Bennett
James Cosmo

A film összbevétele 317 827 dollár volt (imdb.com).

A filmben a pankráció egyik legnagyobb élő alakja, Wade Barrett is feltűnik.