Bérgyilkosok viadala

Bérgyilkosok viadala

The Tournament
Timcsi

Hétévente egyszer egy gyanútlan városban megrendezik a Viadalt (The Tournament), egy harcot, amiben a világ 40 legjobb bérgyilkosa vesz részt, és csak egy távozhat élve. A küzdelem 24 órán keresztül zajlik és műholdas, illetve titkos kamerák által kerül közvetítésre a milliárdosok közt, akik fogadásokat köthetnek a nyertesre. Az utolsó életben maradt gyilkos 10 millió dollárt és egy legendás, egymilliót érő golyót kap valamint a címet, ami az igazi motivációt jelenti: a világ No1. bérgyilkosa.

Ország: Amerikai Egyesült Államok, Egyesült Királyság
Premier (HU): 2010.01.18.

2020.05.19 Di Canio

Jó film, jó a története, jók a jelenetek, akciók végig. Csak az a pap ne lenne ilyen idétlen benne.

2018.04.22 indingo

Még akár jó is lehetett volna, de nem volt az. A története kicsit erőltetett. Nem szeretem az olyan filmeket, ahol golyószóróval lőnek a másikra, de persze egy golyó sem találja el, főhősünk meg egyet lő a mezei puskájával és leterít mindenkit.

2017.04.06 GedyPapa

Nagyon meglepődtem azon, hogy csak ennyi pontot kapott a film. Nekem nagyon nagy pozitív meglepetést okozott az egész. Igaz, hogy mindig is gondolkoztam azon, hogy milyen is lehet, hogyha gyilkosokat eresztenek össze és versenyeztetnek. Kiváló alkotás, kiváló alakításokkal.

2018.08.17 Szilonka

Nagyon túlerőltetett a története és valahogy ezért nem tudja annyira lekötni az ember figyelmét.

2019.03.23 Timcsi

Több csavart és meglepő fordulatot tehettek volna bele, és egész pofás film kerekedett volna belőle. Így csak közepes.

68 ember hal meg a filmben.Szerző: Norbi

Üdvözöl az Éden!