Közösség

Vélemény:

 

69 Mortal Kombat II.

(2026)

Mortal Kombat újra és újra!

 
Maver17   2026.05.10 17:34
0

Nagyon vártam ezt a filmet, és úgy gondoltam, hogy az előző résznél nem lehet rosszabb. De lehet, sajnos! Valami nagyon gyenge ismét történetileg. Tényleg, 1995 óta a Mortal Kombat nem tudnak egy jó részt készíteni. A látvány gyenge. A harcjelenetek gyengék. A történet sablonos. És Karl Urban nem jó Johnny Cage-nek! Poénok között voltak jók, de ez így kevés. Ami pozitív volt a filmben, az a Scorpion slágere, és kb. ennyi! :)