Sidney visszatér. De a lánya is szerephez jut. Nagyrészt itt is a nosztalgiára építenek. Viszont jól működő slasher. Jót tett a szériának, hogy visszatért az alapjaihoz. A történet egy slasherhez képest aránylag kidolgozott. Minden, amit egy Sikoly filmtől várhatunk, jelen van. Van egy aktuális gyilkos trió (ápoló, a szomszéd csaj, és egy elmegyógyintézetis).A mesterséges intelligencia segítségével az első film egyik rosszfiújára, Stura tereli a gyanút. (Körülbelül a film háromnegyedéig még én is elhittem, hogy valóban túlélte az első filmet.) Szerintem ez jó csavar volt. A sor folytatódott, és nosztalgia kedvéért M.I.-vel visszahoztak még pár karaktert vendégszerepelni. Nekem tetszett. Egyszer mindenképp megéri megnézni a slasher kedvelőinek.
Sidney visszatér. De a lánya is szerephez jut. Nagyrészt itt is a nosztalgiára építenek. Viszont jól működő slasher. Jót tett a szériának, hogy visszatért az alapjaihoz. A történet egy slasherhez képest aránylag kidolgozott. Minden, amit egy Sikoly filmtől várhatunk, jelen van. Van egy aktuális gyilkos trió (ápoló, a szomszéd csaj, és egy elmegyógyintézetis).A mesterséges intelligencia segítségével az első film egyik rosszfiújára, Stura tereli a gyanút. (Körülbelül a film háromnegyedéig még én is elhittem, hogy valóban túlélte az első filmet.) Szerintem ez jó csavar volt. A sor folytatódott, és nosztalgia kedvéért M.I.-vel visszahoztak még pár karaktert vendégszerepelni. Nekem tetszett. Egyszer mindenképp megéri megnézni a slasher kedvelőinek.