Közösség

Vélemény:

 

79 A mandalóri és Grogu

(2026)

Din Djarin és Grogu kétorás kalandja.

 
Krisz361   2026.05.30 17:27
0

Ez tetszett. Jó, olvastam róla negatív kritikákat is, miszerint "itt semmilyen világmegváltás nincs, csak egy átlag küldetés." Viszont számomra nyújtotta azt az élményt, amit a sorozat is, és nekem ennél nem kellett több. Kb. ezt vártam egy Mandalóri filmtől: egy sorozat-gigaepizód. :) Mozgalmas, akciódús, némi humorral. Láthattunk Hutt bunyót (behoztak egy pozitív Hutt karaktert is, aki végül is a küldetés jelentős tényezője...), új szörnyeket, szokásos birodalmi rosszarcokat. Sigourney Weaver mint lázadó parancsnok debütál... Apa-fia kötelék (Grogu - Djarin) is megvan. Na, és a kedvenc easter eggem a droidok között, amik védik a Hutt gonosztevőket, azok között számos egykori szakadár "vettem, vettem" is felfedezhető. :) A kedvenc részem pedig az, mikor Mandó súlyosan megsérül, és Grogu viseli a gondját (inkább megható volt...). Akinek tetszett a sorozat, annak merem ajánlani, azt a hangulatot bőven tudja nyújtani. "Mert ez az igaz út." :)