Nem rossz film, csak valahogy végig azt éreztem, hogy ebből sokkal több is lehetett volna. A látvány, a stílus meg a szereplők hozzák a szintet, de a sztori nekem túl simán ment előre, kevés volt az a „na ezt nem láttam jönni” érzés. Egyszer simán megnézős, de nem az a Guy Ritchie, amin még napokig pörög az ember.
Nem rossz film, csak valahogy végig azt éreztem, hogy ebből sokkal több is lehetett volna. A látvány, a stílus meg a szereplők hozzák a szintet, de a sztori nekem túl simán ment előre, kevés volt az a „na ezt nem láttam jönni” érzés. Egyszer simán megnézős, de nem az a Guy Ritchie, amin még napokig pörög az ember.