Közösség

Vélemény:

 

58 Szürke zóna

(2026)

Szürke zóna

 
boda34   2026.06.16 09:38
0

Nem rossz film, csak valahogy végig azt éreztem, hogy ebből sokkal több is lehetett volna. A látvány, a stílus meg a szereplők hozzák a szintet, de a sztori nekem túl simán ment előre, kevés volt az a „na ezt nem láttam jönni” érzés. Egyszer simán megnézős, de nem az a Guy Ritchie, amin még napokig pörög az ember.