Nekem összességében tetszett a Szürke zóna. Nem egy korszakalkotó alkotás, de végig lekötött, és szerintem jól hozza azt a feszült, akciódús hangulatot, amit egy Guy Ritchie-filmtől vár az ember. A történet néha kicsit túlbonyolított, de a pörgős jelenetek és a szereplők miatt nem válik unalmassá. Henry Cavill és Jake Gyllenhaal szerintem jól működnek együtt a vásznon, és a látványra sem lehet panasz. Nem hibátlan film, vannak kiszámítható részei, de ha valaki szereti az akció-thrillereket, akkor szerintem egyszer mindenképpen érdemes megnézni.
Nekem összességében tetszett a Szürke zóna. Nem egy korszakalkotó alkotás, de végig lekötött, és szerintem jól hozza azt a feszült, akciódús hangulatot, amit egy Guy Ritchie-filmtől vár az ember. A történet néha kicsit túlbonyolított, de a pörgős jelenetek és a szereplők miatt nem válik unalmassá. Henry Cavill és Jake Gyllenhaal szerintem jól működnek együtt a vásznon, és a látványra sem lehet panasz. Nem hibátlan film, vannak kiszámítható részei, de ha valaki szereti az akció-thrillereket, akkor szerintem egyszer mindenképpen érdemes megnézni.