Két olyan színész miatt néztem meg ezt a filmet, akiket nagyon szeretek. Ők Rachel McAdams és Dylan O'Brien. Közös filmjüket, a Segítség!-et, valamiféle groteszk thrillernek érzem, de a fekete komédia is belefér. Adott egy munkahely, ahol Linda (Rachel McAdams) előléptetésre váró, sikeres menedzser. Nem túl népszerű a kollégái körében, és meglehetősen lepukkant nő benyomását kelti, de nagyon is érti a dolgát. Ekkor új vezető kerül a céghez, Bradley (Dylan O'Brien), aki egyáltalán nem Lindát szánja alelnöknek. Sőt, kineveti a nőt. Az ügy akkor nyer fordulatot, amikor a cég vezetői repülővel mennek egy konferenciára, ám a gép váratlanul lezuhan, és csak Linda, illetve Bradley élik túl egy lakatlan trópusi szigeten. Itt aztán kiderül, hogy Bradley a legkevésbé sem alkalmas a túlélésre, és mindenben Linda segítségére szorul. Egy ponton az események szürreális irányt vesznek, és a vége felé egy nagy csattanót is kapunk. Az utolsó harmad kissé horrorisztikus és groteszk. Értékelésem három csillag, mert szerintem nagyon középszerű és zagyva az egész.
Két olyan színész miatt néztem meg ezt a filmet, akiket nagyon szeretek. Ők Rachel McAdams és Dylan O'Brien. Közös filmjüket, a Segítség!-et, valamiféle groteszk thrillernek érzem, de a fekete komédia is belefér. Adott egy munkahely, ahol Linda (Rachel McAdams) előléptetésre váró, sikeres menedzser. Nem túl népszerű a kollégái körében, és meglehetősen lepukkant nő benyomását kelti, de nagyon is érti a dolgát. Ekkor új vezető kerül a céghez, Bradley (Dylan O'Brien), aki egyáltalán nem Lindát szánja alelnöknek. Sőt, kineveti a nőt. Az ügy akkor nyer fordulatot, amikor a cég vezetői repülővel mennek egy konferenciára, ám a gép váratlanul lezuhan, és csak Linda, illetve Bradley élik túl egy lakatlan trópusi szigeten. Itt aztán kiderül, hogy Bradley a legkevésbé sem alkalmas a túlélésre, és mindenben Linda segítségére szorul. Egy ponton az események szürreális irányt vesznek, és a vége felé egy nagy csattanót is kapunk. Az utolsó harmad kissé horrorisztikus és groteszk. Értékelésem három csillag, mert szerintem nagyon középszerű és zagyva az egész.