Közösség

Vélemény:

 

56 Csáposok

(2012)

Csáposok

 
respect the movies   2018.02.26 16:35
0

Szerintem egy nagyon szórakoztató film volt! Nekem kimondottan tetszett a film története, pedig még az elején kicsit azt éreztem, elég sablonos és nem túl eredeti e téren a film, aztán sikerült a filmnek teljesen rám cáfolnia! Érdekesség hogy a történetben egyfajta társadalomkritika is felfedezhető, miszerint a film Írországból származik és hát a rengeteg csodálatos helyszínei mellett, a lakosság alkoholfogyasztása is jelentős és a filmben minkét ellem bőven megtalálható! Őszintén nem nagyon szeretem a horror-komédiákat, mert igen ritkák a minőségi alkotások e műfajban, de be kell hogy valljam, hogy ami az Egyesült Királyságból származik azok kimondottan erősek voltak! Általában kiváló karakterekkel dolgoznak és hiába kevésbé ismertek a színészeik, összességében mégis sikerül a jó szereplőket összeválogatniuk! Itt is ez volt a helyzet! A komédia elemek is működnek a filmben, nem azt mondom hogy pokolian viccesek, de sokszor azért sikerült megmosolyogtatniuk! Technikailag sem mondanám gyengének a filmet, látható az odaadás a trükkök terén! Összegezve egy kimondottan szórakoztató kis horror-komédia lett a Csáposok!