Közösség

Vélemény:

 

83 Mad Max: A harag útja

(2015)

Sivatagi halálhajsza!

 
Erik Csok   2023.03.19 22:13
0

Tíz perce lett vége, most láttam másodjára, és még újranézve is nagyon jó. Ez a film egy elég érdekes világot mutat be, érdekes történettel és remek apokaliptikus hangulattal. Szerintem brutális egy film, tényleg remek akciófilm, főleg úgy, hogy nem így képzelünk el egy akciófilmet, de mivel tud újat mutatni, ezért jó. Tom Hardy szerintem egy tehetséges színész, Jake Gyllenhaal mellet még ő az a negyvenes korosztályból, aki kiemelkedik, és ebben a filmben is nagyon jól hozza a rá írt karaktert. Charlize Therontól én nem láttam sok filmet, de amikben láttam, tök jól játszik, ebben is jó. Viszont szerintem ez a film mégis egy kicsit túl van értékelve. Nem nagyon értem a sok díjat, bár annak örülök, hogy nem is egy Oscar-díjas egy ilyen film az utóbbi évekből. Igaz, most másodjára jobban tetszett egy kicsit, mint először, de mint mondtam, kicsit érthetetlen számomra ez a sok díj és jelölés. Ennek ellenére én megadom az 5 csillagot, és aki szereti az akciófilmeket, és bírja a brutalitást, az nézze meg!