A film eleje konkrétan olyan, mint egy emlék, amiben túl sok a napfény és túl kevés a válasz. Nekem nagyon működött ez a lassú építkezés, bár a vége felé már kicsit túl sok lett az önreflexió. De vizuálisan és hangulatban brutál erős, és tök ritka, hogy egy film ennyire őszintén merjen bizonytalan maradni.
A film eleje konkrétan olyan, mint egy emlék, amiben túl sok a napfény és túl kevés a válasz. Nekem nagyon működött ez a lassú építkezés, bár a vége felé már kicsit túl sok lett az önreflexió. De vizuálisan és hangulatban brutál erős, és tök ritka, hogy egy film ennyire őszintén merjen bizonytalan maradni.