Aranyos volt, de nekem kicsit olyan érzés maradt utána, hogy lehetett volna még bátrabb. A sztori tök klasszik kalandmese, a barátságos részek működnek, viszont néhol túl gyorsan ugrik tovább az eseményeken. Cserébe a karakterek szerethetők és van benne egy ilyen kellemes vasárnap délelőtti mesenézős vibe.
Aranyos volt, de nekem kicsit olyan érzés maradt utána, hogy lehetett volna még bátrabb. A sztori tök klasszik kalandmese, a barátságos részek működnek, viszont néhol túl gyorsan ugrik tovább az eseményeken. Cserébe a karakterek szerethetők és van benne egy ilyen kellemes vasárnap délelőtti mesenézős vibe.