Közösség

Vélemény:

 

63 Hajszálon az életed

(2011)

Miért?

 
ZeroHero Nézhetetlen  2020.08.21 01:52
1

Miközben néztem, folyamatosan ezt kérdezgettem magamtól. Miért? Ez ki? Miért csinálja? Honnan került elő? Jesszus, de rossz volt. Nagyon akartam pedig, tényleg. Kb. 25-30 film van most a meg kell nézni listámon, de ezt előrevettem, mert valamiért láttam benne fantáziát. De nagy hiba volt. A filmben egyszerűen senkinek nincs toszta motivációja, csak úgy vannak benne az emberek, csak úgy csinálnak valamit, aztán jól van. Rendesen felb.sztam magam rajta :D. Pl. az első két halott vadász csávó, azok kik? Miért lövöldöznek: S hogy kerülnek oda? S mért ölik meg őket? A jók közül a ronda ember ki? És a néger: És aki a hátsó ülésen ül? Értem én, hogy ők a jó emberek, a megmentőcsapat, de a nevüket sem tudjuk meg. Egyszercsak megjelennek hárman, meg a fantasztikus tervük, és ők a megmentők. A rosszak közül a nagy darab, túlsúlyos, szakállas csávó úgy halad azonos sebességgel a vékony, kisportolt hegymászó főszereplőkkel hegyen-völgyön át, mintha ez lenne a világ legtermészetesebb dolga. Persze mindezt 70-es pulzussal, mert izzadtságcsepp sincs rajta. Persze a főszereplők közben rohannak végig. Jaj, istenem, de rossz volt. A képek szépek voltak, a skót táj nagyon gyönyörű és érdekes. Legyél okos, hallgass rám! Ne pazarolj el 97 percet az életedből erre!