Közösség

Vélemény:

 

76 The Expendables - A feláldozhatók 3.

(2014)

The Expendables - A feláldozhatók 3.

 
domi1229   2016.03.21 21:06
0

Huhh hát nem is tudom mit mondjak erre a filmre. Az első kettő rész nagyon tetszett, bár a trilógia legjobb része a második lett szerintem. Nem értem minek kellettek ezek az új karakterek, az eleje pedig olyan jól kezdődött. Ebben a filmben azt szerettük hogy az idősebb vén rókák szitává lőnek mindenkit. Ahogy néztem a filmet végig azt néztem, hogy mikor fognak végre felbukkani a régi karakterek, mert borzasztó volt látni Stallonét vagy szólítsuk Barney-nak egyedül látni a sok "zöldfülű" mellett. A nagy baromság hogy azért nehogy már ne tudjon egy egész hadsereg megölni 10 embert tankokkal és helikopterekkel. Ami még nem tetszett a filmben, hogy a végén amikor lett volna az epikus küzdelem Stallone és Mell Gibson között, akkor nem volt semmi nagyon hamar lerendezte Stallone Mell Gibsont, semmi epik dolog nem volt benne, nagyopn gyorsan nagyon könnyedén vége lett a küzdelmüknek. Mert ha megnézzük a többi részét akkor a végén nagy és nehéz küzdelem volt mondjuk Stallone és Van Damn között.