Vélemény:

 

63 Széttört élet

(2022)

120 percig nagyon jó!!

 
NagyA   2022.03.07 23:19
0

Spoiler!! Ez egy egész jó film volt 1óra 20 percig... sajnos onnantól kezdve nem nagyon értettem, hogy az egész eddig jól vezetett, visszafogott rendezést és a valóban meglepő történetet, miért kellett pillanatok alatt feláldozni, az ide-oda csapkodó, vértől csöpögő látványért! A legpitibb rendezői fogás, amikor valaki egy rosszul megvilágított üres termen megy át... a légy zizzenését meg lehet hallani... jól megnéz mindent maga körül... majd az eddig üres szobából... a háta mögül, hirtelen a nyakába ugrik az ellenfele...na, az már csak hab a tortán, hogy ráadásul rommá törött és szétfurkált lábbal! A csaj meg miután kirántotta a lapockájából a jégcsákányt... én a kezem nem tudnám felemelni... úgy bunyózik, hogy Dzseki Csent megszégyeníti... na a legnagyobb poén, hogy a két hófehér szülőnek!....hogy kell finoman mondani?... afróamerikai gyermeke van!... valahogy be kellett passzírozni még egy négust, hogy meg legyen a fehér-fekete arány!... nem, hogy besz@rn@ a félelemtől, de simán lelövi a nagyon rossz lányt! Lehet, hogy én vagyok a hülye, hogy az ilyen nüanszok zavarnak... kár volt a végéért!

 
Emmersson 2022.03.08 19:30
1

Ööö..120 perc és 1 óra 20 perc nem ugyanaz ;)