Szárnyalj!

Szárnyalj!

老鹰抓小鸡

Mi történik, ha egy csirke találkozik egy sassal? Összebújik félelmében és megpróbál elmenekülni? A filmben bemutatott szívmelengető történetben főhősünk, egy bátor és vidám fiatal csibe bátran bontogatja szárnyait, és melegen üdvözli a félelmetes ragadozót.

Az biztos, hogy ez a bizonyos… Több

Ország: Kína
Premier (HU): 2023.11.02.
Forgalmazó: InterCom

KULCSSZAVAK

2023.11.26 RigbyTheMad

Tökéletes!

Ez nem mese, hanem animáció. Mai világban kincs az ilyen. És az a jó, hogy felnőttek is simán megnézhetik. Sajnos nagyon ritkán adnak ki jókat. Ez az animáció nagyon jó lett. Normális történettel. Ez ugye nem tetszik a magyaroknak, mert egy kicsit komolyabb volt. Ami komoly vagy értelmes, mindig lepontozzák sajnos. Ajánlott mindenkinek.

2023.11.05 brsvktr87

Nem voltam rá kifejezetten kíváncsi, de azért csak megnéztem. Őszintén szólva nem is értem, mi értelme volt ennek az egésznek. Szerintem egész egyeszerűen nagyon lapos és semmintondó mese.

2023.11.04 azurou

Nem vártam sokat ettől a mesétől, de még azt sem kaptam meg. Szerintem simán kihagyható.

A film 33 683 748 forintos bevételt termelt Magyarországon. A hazai mozik összesen 18 819 mozijegyet értékesítettek a produkcióra.