Beépített cicó

Beépített cicó

Marnies Welt

A főszerepben négy megátalkodott antihős, akik éppen szökésben vannak. Vezetőjük nem más, mint Cicó, egy félelmetesen naiv házimacska, akinek csak a tévéből van elképzelése arról, hogy is működik az élet. A filmre a Brémai muzsikusok modern feldolgozásaként is… Több

Ország: Németország, Belgium
Premier (HU): 2019.08.22.
Forgalmazó: ADS Service

2019.08.20 tony6

Nagyon aranyos és jópofa mese, amit szerintem mindenképp látni kell. Az a jó benne, hogy nem csak a kicsik, de a felnőttek is jól tudnak rajta szórakozni, amolyan igazi családi mozi. Semmi alpáriság, csak egy nagyon kis korrektül megírt történet, amin jókat lehet derülni.

2019.08.17 ringololol

Nekem egy kicsit hiányérzetem van a mese megnézése után. Nem tudom, egyszerűen csak olyan tucatfilm, és szemmel láthatóan magába az animációba sem fektettek túl sok energiát. Számomra zavaró is volt a karakterek megformálása. Összefoglalva, szerintem nem veszít sokat az, aki egyszerűen csak kihagyja ezt a mesét.

A film összbevétele 3 194 533 dollár volt (imdb.com), míg a magyarországi piacon 3 886 435 forintot termelt. A hazai mozik összesen 2 878 mozijegyet értékesítettek a produkcióra.