Játssz egy Nintendo Switch-ért ·  Fórum Login

Kells titka (2009)

The Secret of Kells

Kells titka

Deku   2017. 08. 31.

Könnyen kedvelhető és nagyszerűek a karakterek is, a látvánnyal semmi gond ahogy a zene is nagyon tetszett benne. Szerettem úgy ahogy van és javaslom megnézni mindenkinek.

habtündér   2015. 03. 20.

Igazán egyedi,igényes grafikájú rajzfilm, különleges hangulattal,érdekes történettel.. mivel nem sok hasonlót látni,már csak ezért is gondolkozás nélkül ajánlanám bárkinek megnézésre! - Külön megemlíteném, ami az adatlapon nincs feltüntetve,hogy: képzeljétek, Kecskeméten született a rajzi munka 70 százaléka! erre szerintem tényleg büszkék lehetünk;)

alexxx   2015. 04. 24.

Úgy tudom, Oscarra is jelölték, amin nem csodálkozom. Igazán csodálatos.

anonym   2015. 02. 05.

Az oly kevessé ismert ír mitológia elemit is használó, elképesztően fantasztikusan nagyszerű rajzfilm! Nagyon jó, nézzétek meg.

Az animációt elsősorban a történelmi fantasy kedvelőinek ajánlanám, és azoknak, akik kedvelik az ilyen típusú ábrázolásmódot. több»

A film összbevétele 686 383 dollár volt (imdb.com).

A film premierje 2009. február 8-án volt Berlini Filmfesztiválon.

A filmet nagyon pozitívan fogadták a kritikusok. A RottenTomatoes kritikaösszesítő portálon 91 százalékon áll (2017. április).