Csingiling és a Soharém legendája (2014)

Tinker Bell and the Legend of the NeverBeast

Deku   2017. 07. 24.

Sajnos nekem nem különösebben tetszett. Rá kell jönni, hogy itt elsősorban nem a felnőtt korosztály a célcsoport hanem a kisebbek. Számukra viszont tökéletes.

felicity   2017. 08. 07.

Nagyon szép és kedves film, mint az összes többi Csingiling. Nagyon szeretem az összes részét de ez volt az ami igazán tetszett. Ajánlom hogy nézzétek meg.

ocso   2015. 03. 02.

A gyermekeket nagyon lekötötte. Bájos történet.
Felnőtt fejjel is élményt jelentett. Láttunk már pár részt, de az összes tudja hozni a megfelelő színvonalat, szóval családosoknak abszolút kötelező, a gyerek hálás lesz érte.:)

Brigusz724   2015. 06. 02.

Nekem nagyon tetszett, pedig nem én vagyok elsődlegesen az a korosztály, akinek a film készült. Ha valaki szereti Csingiling történeteit, egészen biztosan ezt is fogja. Nem akarom lelőni a poént, de gondolom azért mindenki számít rá, hogy a Soharémről a végén kiderül, hogy nem is gonosz, én annyira sajnáltam, mikor ellenségnek gondolták. Ja amúgy van benne pár olyan rész, ami még felnőtt fejjel is ijesztő (pl. mikor a Soharém átalakul, és ijesztő ördögszarva lesz, meg világít a szeme).

angel001   2016. 04. 27.

A csingiling mesékért nem igen rajongok.Átlagosan aranyosak.De ez alól kivétel ez a rész.Csodálatos történet,ami elmondja hogy nem szabad mindig elítélni a más vagy talán ilyesztő.Barátság,önfeláldozás,merészség.Gratulálok a történet kigondolójának! Fantasztikus!

Csingiling figuráját J. M. Barry Pán Péter című meséjéből kölcsönözte a Disney.

(erare )

Ez már a hatodik Csingiling animációs mesefilm a Disney-től.

(erare )