Szindbád - A hét tenger legendája (2003)

Sinbad: Legend of the Seven Seas

Norbert93   2018. 07. 18.

Nem tartom rossz alkotásnak, de a jó nem ilyen.

Csillagpor   2018. 10. 21.

Imádom ezt a mesét, még most is. Igazi klasszikus szinbád történet de valahogy a zenével és a csodás látványvilággal ad valami plusszt az embernek amitől végigizgulja a történetet. A káosz istennőjét pedig külön imádom ahogy a kis kedvenceivel játszadozik a világ kárára:D:)

one1970   2015. 07. 26.

Szerintem ez a rajzfilm nem valami jó, nem tetszett... Sőt, a végére már eléggé untam is, majdnem elaludtam, mindössze azért néztem végig, mert nem egyedül néztem.

Kardos   2016. 08. 07.

Zseniális mese és a viszáj istennőjéért külön plussz pont a készítőknek. Egyszerűen eldobom tőle az agyam olyan sexyre csinálták meg a karaktert. A szinkronhangok pedig tökéletesen el lettek találva a szereplőknek. Tökéletesen bele lehet élni magunkat a történetben.

Gecko   2016. 05. 21.

Az egyik kendvenc animációs mesém, mely egy kalandórról szól, aki mellesleg kalóz is. Jó grafika,jó történet. Emellet humoros és izgalmas is . Igazi családi film.

A DreamWorks Animation 7. filmalkotása volt.

(tvmérnök )

Brad Pitt adta Szinbád hangját.

(tvmérnök )