Szindbád - A hét tenger legendája (2003)

Sinbad: Legend of the Seven Seas

dailyfilmsan   2019. 10. 23.

Szindbád kalandja egy látványos rajzfilm tele szörnnyel és kincsekkel. Elmés a szövegkönyve nagyon jókat nevettem néhány dialóguson. Egyszer szerintem látni kell, de nem szabad készpénznek venni a benne lévő mitologikus vonatkozásokat. Izgalmas és látványos szépen megrajzolt mese.

Ms. Akárki   2019. 04. 20.

Nagyon szép és tanulságos mese. A rajzolt mesék látványa egyszerűen utánozhatatlan. Jó, tudom, ebben is van animáció, de azért nem olyan mértékben, mint manapság. Szerintem ez a mese eléggé elhanyagolt, kevesen ismerik, pedig zseniális, egy alapnak tűnő Szindbád kalózos történet, de mégis nagyon jól elrepíti a nézőt az ő kis világába.

Norbert93   2018. 07. 18.

Nem tartom rossz alkotásnak, de a jó nem ilyen.

Csillagpor   2018. 10. 21.

Imádom ezt a mesét, még most is. Igazi klasszikus szinbád történet de valahogy a zenével és a csodás látványvilággal ad valami plusszt az embernek amitől végigizgulja a történetet. A káosz istennőjét pedig külön imádom ahogy a kis kedvenceivel játszadozik a világ kárára:D:)

one1970   2015. 07. 26.

Szerintem ez a rajzfilm nem valami jó, nem tetszett... Sőt, a végére már eléggé untam is, majdnem elaludtam, mindössze azért néztem végig, mert nem egyedül néztem.

Angelina Jolie és Jessica Alba esélyes volt Eris szerepére.

(dailyfilmsan)

Michelle Pfeiffer gyermekei kérésére vállalta el a film gazemberének szerepét.

(dailyfilmsan)

Brad Pitt és Catherine Zeta-Jones a premierig nem találkoztak.