Lost Silver Book   2016. 10. 03.

Az első Csingiling film. Ezután nem volt megállás jöttek a jobbnál jobb részek. Ez tipikusan az a sorozat, amit bármilyen korosztálynak ajánlok, mert egyszerűen zabálni valóak. Öcsém elsőnek nem akarta megnézni, mert azt mondta nekem: - Tesókám, de hát ez lányoknak való! - Mondtam erre: -Oké, de nem baj, ha én nézem? - Nem. ....... Pár perc múlva ott ült mellettem és fogta a hasát a nevetéstől. Tényleg mindenkinek ajánlom! Ez nem egy rózsaszínű barbie világ, amitől ódzkodni kéne a srácoknak. Ez nem lányoknak készült! Igaz: lány főhősökkel van dolgunk többnyire, de teljesen különböző dolog az, hogy valami lányos, vagy lányok szerepelnek benne. Nem szabad összekeverni a lányosat a lány főszereplőkkel. :) --- Nagyon szép az animáció, jó a történet, és egy olyan világba kalauzolja el a nézőjét, amit fiú, lány és szülő egyaránt szeret! Vicces mondatok és helyzetek, aranyos mimikával. Teljesen belepasszol Pán Péter univerzumába.

sziliné bea   2015. 02. 10.

Ez a csodás mese az egész családot elbűvöli. Nagyon szereti nálunk mindenki az összes részét!!