Játssz egy Samsung Galaxy A20e-ért ·  Fórum Login
NA

Medvevilág Szicíliában (2020)

La fameuse invasion des ours en Sicile

Ugyan felnőtteknek nem feltétlenül ajánlom a Medvevilág Szicíliábant, de azt sem mondanám, hogy érdemes kihagyni. Ha a gyermeketeket szeretnétek valami kellemes mesével megismertetni, akkor vigyétek el bátran a moziba. több»

Halála előtt ebben a filmben szinkronizált utoljára Andrea Camilleri. Camilleri népszerű és sikeres olasz író volt, aki hírnevét elsősorban a Szicíliában játszódó krimijei kapcsán szerezte, de színészként és rendezőként is ért el sikereket.

Almerina karaktere az egyetlen, aki nem szerepel a film alapjául szolgáló gyerekkönyvben.

A rendező, Lorenzo Mattotti elismert illusztrátor, aki olyan világhírű magazinok borítóját is tervezte, mint a The New Yorker, a Le Monde vagy a Vanity Fair.