Játssz egy Hyundai okostévéért! Login

Ms. Akárki   2019. 08. 03.

Édes mese. Klasszikus Pán Péterből is ismert Csingiling meséje imádnivaló és tanulságos mint mindig. Kár hogy nem volt a történetbe több energia fektetve. Az animáció gyönyörű.

Tibor1114   2016. 11. 05.

Unokahugommal láttam ezt a mesét és fiúként nagyon kevés életkedvel vártam a tudnérkéket.DE nagy hiba volt nagyon aranyos és élvezhető kedves kis mese.

Lost Silver Book   2016. 10. 03.

Ami eddig megjelent (2016-ig) Csingiling film, azok fantasztikusak! Nagyon szép az animáció, jó a történet és egy olyan világba kalauzolja el a nézőjét, amit fiú és lány egyaránt szeret: tündérek, kalózok... Vicces mondatok és helyzetek, aranyos mim... több»

sziliné bea   2015. 02. 09.

Nagyon jó volt a történet és továbbra is nagyon szép a grafika. Egyik kedvenc mese a családban!!!

Fsv1213   2015. 01. 28.

Nagyon aranyos, kedves kis mese. Pont úgy mint a Barbie gyönyörűen megcsinálva. A történet tökéletes gyermekeknek való mese.

Petra03   2015. 01. 27.

Nagyon jó volt a történet és továbbra is nagyon szép a grafika.

klip   2017. 08. 20.

Peggy Holmes remek munkát végzett, a modern technika eszközeivel nagyon szerethető módon vitte vászonra az elvarázsolt tündérvilágot. Lehet, hogy ez csak az én gyermeki lelkemnek a fellángolása, de kimondottan jól szórakoztam, jó volt kicsit megint öt évesnek lenni.

A film már 2013-ban kész volt, de a Disney először a Repcsiket adta ki.

Csingiling nem került bele az Andy Mooney nevéhez fűződő Disney-hercegnők brandbe, azonban elit helyet kapott a 2005-ben létrehozott Disney-tündérek csapatában.

Csingiling legközelebb 2015-ben tér vissza a vászonra (Tinker Bell and the Legend of the NeverBeast).

(ps)

Csingiling főszereplésével a Disney 2008-től hat filmet készített.

(ps)

Csingiling karaktere a Pán Péterben tűnt fel először.

(ps)

A mese története Sohaországban játszódik.

(ps)

A filmben a tündérek nem tudnak repülni, ha a szárnyuk vizes. Az egyik jelenetben Zarinának ez mégis gond nélkül sikerül.