Edii   2015. 09. 16.

Egy jópofa kis mesefilm ez, remek animációval párosulva. Hihetetlen, hogy mennyire jól megcsinált látványvilágú film. Többször nézhető, remek kis mozi.

Pillcsi   2015. 10. 20.

Ma néztem meg, semmivel sem jobb vagy rosszabb, mint az előző részek, ugyanolyan kedves, szerethető. Azt szeretem a Csingiling mesékben, hogy egy csepp rosszindulat sincs egyik szereplőben sem, az egész annyira bájos, még 26 évesen is bármikor szívesen ülök le megnézni őket.

Sissy   2015. 05. 27.

Nagyon aranyos kis film, a gyerekek imádják, de felnőtteknek is nézhető. Jó a történet, látványos a grafikája, szépen van animálva. Kisgyermekes családoknak csak ajánlani tudom!

sziliné bea   2015. 02. 09.

Nagyon jó volt a történet és továbbra is nagyon szép a grafika. Nagyon jó minden része, ezt is szerettük !

anikozia   2015. 01. 27.

ez az a mese,aminek bármennyi része is lesz,mindig érdekes,szép,jó a grafikája és elvarázsolja még a nagymamákat is!