Csingiling és a kalóztündér

The Pirate Fairy

2021.03.09 Timon

Rég láttam ezt a filmsorozatot, de ez talán az egyik legizgalmasabb és -ötletesebb darabja. Voltak benne izgalmas fordulatok. Igaz, hogy nem vagyok egy nagy tündérmese-rajongó, de ez a sorozat szerintem összességében nem rossz. 10/8

2019.08.03 Ms. Akárki

Édes mese. Klasszikus Pán Péterből is ismert Csingiling meséje imádnivaló és tanulságos mint mindig. Kár hogy nem volt a történetbe több energia fektetve. Az animáció gyönyörű.

2016.11.05 Tibor1114

Unokahugommal láttam ezt a mesét és fiúként nagyon kevés életkedvel vártam a tudnérkéket.DE nagy hiba volt nagyon aranyos és élvezhető kedves kis mese.

2016.10.03 Lost Silver Book

Ami eddig megjelent (2016-ig) Csingiling film, azok fantasztikusak! Nagyon szép az animáció, jó a történet és egy olyan világba kalauzolja el a nézőjét, amit fiú és lány egyaránt szeret: tündérek, kalózok... Vicces mondatok és helyzetek, aranyos mim... Több

2015.06.20 juliS

Nekem és a lányomnak nagyon tetszett a film. Persze rendben is van így, hiszen a Csingiling és a kalóztündér egyértelműen a kislányokat (és az anyukákat?) akarja megszólítani. A fiúk viszont inkább üljenek be valami másra, amíg mi lányok tündérkedünk.

2015.02.09 sziliné bea

Nagyon jó volt a történet és továbbra is nagyon szép a grafika. Egyik kedvenc mese a családban!!!

2015.01.28 Fsv1213

Nagyon aranyos, kedves kis mese. Pont úgy mint a Barbie gyönyörűen megcsinálva. A történet tökéletes gyermekeknek való mese.

2015.03.04 FunBoi

Aranyos kis tündéres és kalózos animációs mese. Nálunk a Csingiling a család nagy kedvence, rossz filmet nem igazán lehet vele csinálni. Alig várjuk a folytatást.

2016.02.25 alien007

Peggy Holmes remek munkát végzett, a modern technika eszközeivel nagyon szerethető módon vitte vászonra az elvarázsolt tündérvilágot. Lehet, hogy ez csak az én gyermeki lelkemnek a fellángolása, de kimondottan jól szórakoztam, jó volt kicsit megint öt évesnek lenni.

2016.05.20 Bady

2015.01.27 Petra03

Nagyon jó volt a történet és továbbra is nagyon szép a grafika.

2015.02.06 ordas

2017.08.20 klip