Arthur és a villangók (2006)

Arthur et les Minimoys

NFG   2018. 03. 30.

Gyönyörű az animációja! A történet is érdekes lenne! Azonban a kivitelezés nagyon sötét és erőszakos lett! Unalmas rész is sajnos több van benne, mint kéne!

kasztni   2016. 02. 09.

csak gyerekeknek, de csakis nekik. semmi meghökkentő, semmi vicces. a rajzolt részek elég jók voltak, de ami játszott, az borzalmas volt számomra

achyles77   2015. 12. 02.

megörültem, amikor megláttam Luc Besson nevét rendezőként, aztán nagyot csalódtam... ez a rendezői pokolba vezető út első köve :P

Phalanx   2014. 10. 29.

az animáció szép, de az a történet..pfff

Luc Besson egyszer úgy nyilatkozott, hogy ez a film lesz az utolsó, amelynél rendezőként működik közre. Később mégis változtaton ezen álláspontján, méghozzá az Artúr és a villangók folytatásával (Arthur: Maltazár bosszúja).

(ArpiHajdu és Réci )