Csingiling és a Soharém legendája (2014)

Tinker Bell and the Legend of the NeverBeast

Vélemények: Csingiling és a Soharém legendája (2014)

Légy a nap kommentelője, és NYERJ mozijegyet minden nap! Tudj meg többet itt!

Ms. Akárki   2019. 08. 02.

Átlagos kis tündérmese, ami főleg a kislányokat fogja elvárázsolni. Színes, látványos és tanulságos csajszis mese az elfogadásról, különcségről, barátságról. Gyönyörű az animációja.

Deku   2017. 07. 24.

Sajnos nekem nem különösebben tetszett. Rá kell jönni, hogy itt elsősorban nem a felnőtt korosztály a célcsoport hanem a kisebbek. Számukra viszont tökéletes.

felicity   2017. 08. 07.

Nagyon szép és kedves film, mint az összes többi Csingiling. Nagyon szeretem az összes részét de ez volt az ami igazán tetszett. Ajánlom hogy nézzétek meg.

ocso   2015. 03. 02.

A gyermekeket nagyon lekötötte. Bájos történet. Felnőtt fejjel is élményt jelentett. Láttunk már pár részt, de az összes tudja hozni a megfelelő színvonalat, szóval családosoknak abszolút kötelező, a gyerek hálás lesz érte.:)

Brigusz724   2015. 06. 02.

Nekem nagyon tetszett, pedig nem én vagyok elsődlegesen az a korosztály, akinek a film készült. Ha valaki szereti Csingiling történeteit, egészen biztosan ezt is fogja. Nem akarom lelőni a poént, de gondolom azért mindenki számít rá, hogy a Soharémről a végén kiderül, hogy nem is gonosz, én annyira sajnáltam, mikor ellenségnek gondolták. Ja amúgy van benne pár olyan rész, ami még felnőtt fejjel is ijesztő (pl. mikor a Soharém átalakul, és ijesztő ördögszarva lesz, meg világít a szeme).

angel001   2016. 04. 27.

A csingiling mesékért nem igen rajongok.Átlagosan aranyosak.De ez alól kivétel ez a rész.Csodálatos történet,ami elmondja hogy nem szabad mindig elítélni a más vagy talán ilyesztő.Barátság,önfeláldozás,merészség.Gratulálok a történet kigondolójának! Fantasztikus!

Lost Silver Book   2016. 10. 03.

Nem annyira jó ez a rész, mint a többi Csingiling mese, de azért szívesen ajánlom ezt is. Kicsit komorabb a képi világa és nem annyira ötletes, a poénok sem ülnek annyira, de azért szerethető. --- A Csingiling amúgy tipikusan az a sorozat, amit bármilyen korosztálynak ajánlok, mert egyszerűen zabálni valóak. Öcsém elsőnek nem akarta megnézni, mert mondta nekem: - Tesókám, de hát ez lányoknak való! - Mondtam erre: -Oké, de nem baj, hogy én nézem? - Nem. ....... Pár perc múlva ott ült mellettem és fogta a hasát a nevetéstől. Tényleg mindenkinek ajánlom! Ez nem egy rózsaszínű barbie világ, amitől ódzkodni kéne a srácoknak, ez nem lányoknak készült! Bár többnyire lány főhősökkel van dolgunk, de ez teljesen két külön dolog, nem szabad összekeverni a lányosat a lány főszereplőkkel. :)

Melibaba   2015. 06. 09.

Gyerekeknek garantaltan jo mese. Csak ajanlani tudom meg nekem is nagyon tetszett. Jo tortenet aranyos karakterek

des.tiny59   2017. 01. 07.

Nem semmi amit ezzel a filmmel elénk tártak az biztos. Az ilyen kikapcsolódásra mondom, hogy megéri a pénzét. Ez olyan volt amit bármikor újra elővennék és megnézném egy nyugis délutáni szórakozás gyanánt. Maximálisan kielégítette a filmezési vágyamat.

laszlototh   2015. 02. 15.

Minden Csingiling részt láttam és ezt sem hagytam ki. Remek döntés volt elmenni rá a moziba! Nagyon szép mese!

kamivagyok   2015. 02. 09.

Nagyon aranyos kis történet. A gyerekek azóta is emlegetik a karaktereket :) Ideális családi program, a szülők sem fognak unatkozni.

tothtamas   2015. 02. 13.

Gyerkőcöknek ajánlott. Nagyon szép mese.

orevivien   2015. 02. 14.

Gyerekeknek nagyon tetszett! Meg akarják nézni másodszorra is. Azt hiszem ez mindent elmond!

sziliné bea   2015. 02. 09.

Hasonlóan az előző mesefilmekhez, ez is bájos, viccesés nagyon aranyos. Az igazi főszerep a tündéreké. Családbarát film, ajánlom kicsiknek és nagyoknak!

Rózsa   2015. 02. 09.

Nagyon jó gyermekfilm amit nem szabad kihagyni nézze meg mindenki! Felejthetetlen élmény gyermeknek és felnőtteknek egyaránt!

totheva4   2015. 03. 12.

Nagyon jó gyermekfilm amit nem szabad kihagyni! Hogy miért ? Mert a látvány gyönyörű , a karakterek nagyon jól kivannak dolgozva, meseszép tájakon játszódik a történet és van tanulsága is! Bátran ajánlom mindenkinek kortól függetlenül. 4/5

molzol84   2015. 03. 01.

Úgy látszik a Dizni a legkisebb gyerekek butításával is tud elérni olyan színvonalat, amit elképzelni sem tudtunk. A régi mesék szintjéhez, tanulságaihoz képest a Dizni semmit nem ad.

Norbi   2015. 02. 23.

Aranyos vicces mesefilm, a tündérek aranyosak benne! Gyerünk a moziba lurkók és szülök!

modora   2015. 03. 04.

Nagyon szuper mesefilmet hozott létre a Disney. Nem gondoltam, hogy ilyen izgalmas lesz, másra számítottam. A kislányom azóta is emlegeti, hogy milyen jól érezte magát.

hotelkunde12a@gmail.com   2019. 01. 13.

Jó volt

ibolya70   2015. 02. 08.

Aranyos családi film, a gyerekek élvezték. Felnőtt szemmel is abszolút értékelhető. Kedves karakterek és történet, aranyos látvány, szóval megvan minden, ami kellhet.

Sziszi   2016. 06. 09.

Hasonlóan az előző mesefilmekhez, ez is bájos, vicces, cseppet ijesztő zöld szemű szörnnyel a főszerepben. Ez utóbbi karaktere eléggé kidolgozatlan - az igazi főszerep a tündéreké. Családbarát film, ajánlom kicsiknek és nagyoknak!

FunBoi   2015. 07. 08.

Remek alkotás a Disney műhelyéből - színes, mozgalmas, vidám, lebilincselő, technikailag formabontó. Kellemesen élvezhető.