Wolfwalkers (2020)

WolfWalkers

elekm90   2021. 04. 07.

Csodaszép animációs film, a szó mind szoros, mind átvitt értelmében. Üdítő látni ilyen szépen megrajzolt meséket a CGI korában, amilyeneket Tomm Moore készít. Szerethetők a karakterek, hangulatos ez az ír folkos atmoszféra, a történetnek szép íve van... több»

Ronin   2021. 03. 18.

Talán az egyik legvarázslatosabb animációs mese, amit az utóbbi időben láthattam. Nálam nagyon vitt mindent.

Gyula   2021. 03. 17.

Egész egyszerűen zseniális, nem találok rá szavakat. Ennél jobb animációs filmet idén már nem fogunk látni, erről meg vagyok győződve!

Kétségtelen, hogy a hat éven át készült, a tölgyfaerdők narancssárga és az ősz fakóbarna színeiben pompázó Wolfwalkers külcsínében a kortárs animáció egyik csúcsalkotása, amely a fősodorhoz közelibb történetével még több emberhez juttathatja el Moore-ék művészetét. több»

Az ír Cartoon Saloon már többször is bizonyította nekünk, hogy még a 2010-es években is szükség van a kézzel rajzolt animációs filmek nyújtotta élményekre. A Kells titka és A tenger dala alkotói 2020-ban se feledkeztek meg erről. Legújabb animációs filmjük, a Wolfwalkers hozza a megszokott minőséget: különleges animációs nyelv, szívet melengető történet és szerethető figurák. több»